Joomli » כל מה שרציתם לדעת על נכסים דיגיטליים

כל מה שרציתם לדעת על נכסים דיגיטליים

בתקופה של לאחר עידן הקורנה בעלי עסקים רבים ויזמים מבינים את הכוח העצום שיש לקהילה הדיגיטלית ואת ההפסד הגדול של עסקים שמפספסים את היכולת לתפוס נתחי שוק בעולמות הדיגיטל. בנוסף אנחנו רואים יותר ויותר התעניינות בעולם של נכסים דיגיטליים ואת הרצון העז של יזמים רבים ליצור נכנס דיגיטלי שיאפשר להם להרוויח כסף בעבודה מינימלית.

במאמר זה נעסוק בנושא של נכסים דיגיטליים, נבין מהם, האם אפשר להרוויח מהם כסף, האם זה קל כמו שכל הילדים בני ה-18 מציגים בסרטוני יוטיוב ואיך אפשר לעשות זאת בפועל.

כל מה שרציתם לדעת על נכסים דיגיטליים

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה זה נכס דיגיטלי?

נכסים דיגיטליים הם הכלים החשובים ביותר בערכת הכלים של משווק דיגיטלי. זה יכול להיות אתר אינטרנט המציג המציע מוצרים למכירה, זה יכול להיות אתר המציג פרסומות, שיווק שותפים וקיימים אפשרויות רבות ונוספות לדרכים להרוויח כסף מאתרים.

אופציה נוספת לנכס דיגיטלי יכולה להיות עמוד פייסבוק, ערוץ יוטיוב, פרופיל אינסטגרם ועוד… למעשה אנחנו יכולים לראות משפיענים שעושים כסף מהנכסים האלו כבר היום על ידי פרסום של מוצרים וחברות. למי שרוצה לצפות בדוגמאות נוספות לנכסים דיגיטליים ניתן להיכנס לעמוד מתחת:

https://wp-school.co.il/digital-property/

הסיבות המובילות ליצירת אתר/נכס דיגיטלי

יותר ויותר חברות משתמשות בכוח האינטרנט כדי להגיע לקהל היעד שלהן, והכוח הזה תורם משמעותית לצמיחתן. קיום אתר ונכסים דיגיטליים חשוב מאוד לכל חברה שרוצה לבסס את עצמה באינטרנט.

אנחנו רואים חברות גדולות ורבות שמתחילות ליצור חנות אינטרנטית עם מוצרים שבעבר היו נמכרים באופן פיזי בלבד ולצד החברות האלו גם אתם יכולים להשתלב ולקדם אותם בעבור תמורה מסוימת לכל מכירה (שיווק שותפים).

הסיבות לכך שאתם חייבים נכס דיגיטלי בשביל לקדם את עצמכם או עסק של אדם אחר זה היכולת ללמוד את העולם הדיגיטלי ולהתפתח בו. ככל שתהיו יותר טובים תוכלו גם להרוויח יותר כסף ותוכלו להשחיז בצורה טובה יותר את היכולות שלכם.

שיווק שותפים זאת אופציה אחת אבל אם תלמדו את התחום של קידום אתרים תוכלו להגיע למקומות ראשונים ולקדם אתר ללא הצורך בתשלום לפרסום ממומן. היכולת הזאת גם תאפשר לכם לקדם אתר המציע שירותים מסוימים ולהציג אפילו מכירה של לידים מתוך האתר.

יצירת נכס דיגיטלי תאפשר לכם לרכוש מיומנויות של שיווק, ידע בקידום אתרים, והכי חשוב אם תעשו זאת בצורה נכונה תוכלו גם להרוויח כסף מהצד אפילו אם אתם עובדים בעבודה נוספת.

איך לבנות נכס דיגיטלי באופן מהיר

אנשים רבים מנסים למצוא את הדרך הטובה ביותר לבנות אתר משלהם, אבל יש גם דרכים רבות שאינן יעילות כל כך. אחת הדרכים הפופולריות ביותר היא להשתמש בתבנית מוכנה, תבניות יאפשרו לכם לקבל אתר שנראה מקצועי ונקי, ושיספק גם את כל התכונות שאתם צריכים אם אתם מחפשים ליצור נכס דיגיטלי פשוט ומהיר.

ישנן תבניות רבות זמינות באינטרנט עם תכונות ופריסות שונות עבור האתר שלכם. אם אתם מחפשים שיטה קלה יותר, יש גם כלים זמינים עם הוראות שלב אחר שלב לבניית אתר אינטרנט דיגיטלי משלך בתוך 10 דקות או פחות.

ישנם אתרים המאפשרים לבנות אתרים באופן מהיר כמו וויקס וישנם מערכות המצריכות קצת יותר השקעת זמן אבל מציעות יכולות טובות יותר וחופש ממערכת קוד סגור כמו וורדפרס.

זה אומנם יצריך למידה ראשונית בכל אחד מהמערכות לבניית אתרים אבל בהמשך תוכלו לבנות אתר באופן מהיר במיוחד מתבנית מוכנה ופשוט לערוך את התוכן לטקסט של האתרים שאתם רוצים ליצור ולקדם. עקומת הלמידה הארוכה ביותר תגיע באתר הראשון.

מה צריך בשביל ליצור נכס דיגיטלי?

קחו בחשבון שברגע שאתם רוצים לבנות אתר יש צורך לרכוש דומיין (שם האתר) וגם אחסון אתרים במידה ואתם משתמשים במערכת כמו וורדפרס.

העלות של דומיין היא יחסית שולית וניתן לרכוש את הדומיין לאתר בעלות של כמה עשרות שקלים. נכון להיום העלות הנמוכה ביותר היא באזור של 55 ש"ח לשנה.

אחסון אתרים הוא קצת יותר מורכב ויש גם צורך למצוא אחסון אתרים מומלץ ואיכותי. כאן העלויות יכולות להיות גבוהות יותר ובדרך כלל זה יכול לנוע בטווחי מחירים של כמה מאות שקלים. אחסון אתרים מהארץ בדרך כלל יהיה יקר יותר ולכן מומלץ לבחור אחסון אתרים מחו"ל.

אז חשוב להבין שלפני שאתם מתחילים יש עלויות תפעול מינימליות אבל מדובר על עלויות מאוד נמוכות בהשוואה למה שאתם יכולים להרוויח מנכס דיגיטלי.

לאחר מכן הנושא שתצטרכו ללמוד זה הנושא של קידום בגוגל. תוכלו לשפר את האתר על ידי כתיבת תוכן בעצמכם וגם על ידי בניית קישורים לקידום בגוגל.

כלי נגישות